Skip to content

Referencje

Punkt Tapicerski

Nasza przygoda z SEO nie zaczęła się najlepiej, współpraca z pewną firmą z Wrocławia była kompletnym nieporozumieniem. Dostawaliśmy faktury do zapłaty, a efektów nie było żadnych. Na szczęście dość szybko trafiłem na firmę uKONTENTowani i dzisiaj z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że był to strzał w dziesiątkę.

Współpracę z firmą uKONTENTowani rozpoczęliśmy ok. 1,5 roku temu. Sam zespół zrobił na mnie ogromne wrażenie już na początku naszych spotkań. Mają specjalistów, którzy naprawdę znają się na tej robocie. Zasypali nas lawiną pomysłów, które bardzo szybko przyniosły efekty. Kreatywność tych osób nie zna granic. Zdecydowanie warto im zaufać i dać robić to, co lubią i na czym się znają. Role w firmie są podzielone i uważam, że to właśnie jest klucz do sukcesu uKONTENTowanych. Mają najlepszych fachowców, aby stworzyć bardzo dobry sklep internetowy. Nieprzypadkowo używam słowa najlepszych, ponieważ tak po prostu jest. Wyniki mówią same za siebie.  W 12 miesięcy 12-krotny wzrost odwiedzin i przeszło ośmiokrotny wzrost sprzedaży.

Spotkania na Łużyckiej są bardzo owocne i dają mocnego kopa motywacyjnego. Prawdziwa burza mózgów w każdym przypadku przynosi pożądane rezultaty. Planują strategie działań na kilka miesięcy do przodu i konsekwentnie realizują wszystko po kolei, co jest ogromnym atutem, ponieważ wszystko jest przemyślane i ma odzwierciedlenie w liczbach. W marcu 2019 dziennie było średnio 3,26 zamówień na sklepie – dzisiaj, w kwietniu 2020 – 37,73 zamówień.

Warto również wspomnieć o umowie, którą podpisaliśmy na początku naszej współpracy. Rafał i Grzesiek podchodzą do tego z wielkim dystansem i na luzie. To nie ten kawałek papieru jest dla nich najważniejszy, tylko zadowolenie klienta. Dlatego też umowa jest bardzo przejrzysta i elastyczna.

Firmę uKONTENTowani polecam osobom, które tak jak ja sparzyły się na innej agencji marketingowej.

uKONTENTowani to przede wszystkim przyjaźnie nastawieni ludzie, którzy za rękę poprowadzą Cię do sukcesu.

Mariusz Giwerski