Analityka przedprojektowa

Jeden z najważniejszych etapów projektowania. Podstawą każdego projektu jest tak zwana „Analiza Fraz kluczowych”. To absolutne minimum. Nawet najlepiej wykonany serwis nie spełni swojego zadania, jeśli nie będzie nią poprzedzony. Dlaczego?  Odpowiedź jest prosta. Nie pojawi się w wynikach wyszukiwania na najczęściej wyszukiwane frazy kluczowe, lub pojawi się na szarym końcu wyników wyszukiwania.

Hosting

Kolejny ważny etap. Przez wiele lat sprawdziliśmy wiele „dobrych” hostingów, które okazały się niedostatecznie szybkie, rzadko aktualizowane – co przekładało się  na ich bezpieczeństwo, bądź słabo reagujące na potrzeby nasze czy też naszych klientów.

Dziś stosujemy wyłącznie sprawdzonych dostawców, co przekłada się na bardzo wysoką niezawodność ich działania. Nie zdarza się również aby nasz dostawca, z jakichkolwiek powodów zawiesił działanie serwisu, czego doświadczyło niestety część naszych klientów na własnych hostingach.  Obecnie nasi dostawcy spełniają wymogi 3 i 4 klasy dostępności: (3)Well Managed,  (4)Fault Tolerant i jest to odpowiednio 99,9% i 99,99% SLA (Service Level Agreement).

Równie ważne jest by hosting był zarządzany przez najnowsze oprogramowanie, gdyż przekłada się to bezpośrednio na czas ładowania się strony a tym samym, również na pozycje w wyszukiwarce Google (Google promuje wyższymi pozycjami szybko działające strony www).

Szybkie strony internetowe

Szybkie strony to nie tylko hosting z potężnym łączem dostępowym i najnowszym oprogramowaniem. Również optymalizacja witryn internetowych ma kluczowe znaczenie dla jego działania. Ogromne doświadczenie w optymalizacji serwisów internetowych, pozwala nam na uzyskanie bardzo dobrych wyników oraz maksymalnie krótkich czasów ładowania, zachowując jednocześnie najwyższą jakość witryny.

Dostosowanie do urządzeń mobilnych

To pochodna optymalizacji. Projektując witrynę internetową, zawsze pamiętamy o jej wersji mobilnej, dostarczając maksymalnej wygody z jej korzystania nie tylko użytkownikom komputerów i laptopów ale również smartfonów czy tabletów. Jest to bardzo istotne również dlatego, że dziś już niemal połowa odwiedzin na stronach odbywa się przy użyciu urządzeń mobilnych.

Bezpieczeństwo

W celu zapewnienia maksymalnego poziomu zabezpieczeń, stosujemy najnowsze rozwiązania w zakresie zabezpieczenia serwisu przed ingerencją osób do tego nie uprawnionych. Nieustanie monitorujemy wszystkie nasze serwisy i w przypadku stwierdzenia najmniejszej nawet nieprawidłowości, natychmiast ją usuwamy.

Kontrola na kodem witryny

W obecnych czasach dostępność wszelkich „udogodnień” dla witryn internetowych w postaci różnego rodzaju wtyczek jest bardzo duża. Tak zwani „programiści”, którzy niejednokrotnie byli powodem problemów związanych z witrynami naszych klientów, instalowali je nagminnie i tonami. Każda wtyczka to tzw. „obcy kod”, mogący powodować luki w zabezpieczeniach oraz potencjalne ryzyko zaburzenia stabilności, prędkości działania oraz utrudnień aktualizacji poprzez, na przykład, brak kompatybilności (zgodności) z oprogramowaniem strony WWW.

My pojęcie programowania traktujemy inaczej. Jeśli już musimy używać wtyczek, instalujemy tylko te, które zapewniają niezmienną stabilność oraz podnoszą funkcjonalność witryny, zgodnie założeniami jakościowymi projektu. Każdy z instalowanych „dodatków” jest przez nas testowany pod względem stabilności, bezpieczeństwa oraz prędkości działania. Jeśli nie spełnia on WSZYSTKICH powyższych wymogów, jest przez nas natychmiast odrzucany.

Aktualizacje skryptu

Dla naszych klientów, obsługiwanych w trybie abonamentowym, dbamy o regularną aktualizację strony co podnosi tak bezpieczeństwo jak i sprawność działania strony.

Intuicyjność zarządzania

Dokładamy wszelkich starań aby każdy klient, zlecający nam wykonanie swojej witryny internetowej, mógł zarządzać nią bez jakiejkolwiek znajomości programowania. Interfejs użytkownika jest prosty i przejrzysty a naniesione zmiany są natychmiast aktywne po ich opublikowaniu. Innymi słowy, zaoszczędzają Państwo tak czas jak i pieniądze, gdyż większość zmian mogą bezpiecznie wprowadzić Państwo we własnym zakresie.

Archiwizacja danych

Strona jest również zabezpieczona na nieprzewidywalne okoliczności. Jeżeli cokolwiek się stanie, jesteśmy w stanie „cofnąć” zmiany nawet do 2 dni wstecz.

Jeżeli mówisz drogo, to pomyśl ile pieniędzy i czasu będą kosztowały Cię potencjalne błędy, a można ich zrobić duuuuuuużo.