Specjalista Social Media

Miejsce pracy: Zielona Góra

Do naszego zespołu poszukujemy osoby, która:

• lubi uczyć się ciekawych rzeczy i wykorzystywać je w praktyce,
• posiada podstawową znajomość obsługi WordPress-a (mile widziane),
• ma doświadczenie w realizacji kampanii reklamowych w mediach społecznościowych (Facebook) oraz obsługi statystyk FB,
• ma podstawową wiedzę obsługi FastTony.ES, LinkedIn, G+, YouTube, Pinterest, Twitter, Instagram,
• zaczyna dzień odpalenia fejsa, ale pomimo tego wysoko ceni sobie kontakt z ludźmi w realu oraz pracę w zespole,
• jest odpowiedzialna, zorganizowana i lubi sama sobie organizować pracę,
• potrafi analizować i wyciągać wnioski w celu weryfikacji skuteczności działań,
• mile widziane doświadczenie w pracy z programami graficznymi (Photoshop, Ilustrator) na potrzeby redakcji kanałów Social Media,
• docenia wartości (kliknij), które są bardzo ważne dla naszego zespołu,
• tak samo jak my, chce być uKONTENTowana 🙂 .

Czy to było o Tobie? Zatem mamy dla Ciebie ofertę pracy…
…oraz zadania:

• przygotowywanie i wdrażanie strategii obecności marek w mediach społecznościach,
• wdrażanie mechanizmów wewnętrznych zwiększających skuteczność prac w/w działań,
• raportowanie efektów,
• inspirowanie zespołu do tworzenia kontentu atrakcyjnego dla użytkowników Social Mediów,

W zamian, oferujemy Ci:

• pracę w niekorporacyjnej atmosferze, gdzie jesteśmy ciekawi Ciebie, Twoich pasji, elastyczni godzinowo, otwarci na współpracę,
• pracę w ambitnym zespole,
• możliwość poszerzenia kompetencji,
• możliwość wykazania się w bardzo rozwojowym dla firmy obszarze,
• dostęp do nowoczesnych rozwiązań.

Zainteresowała Cie nasza oferta zgłoś się do nas!

CV prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres biuro@ukontentowani.pl. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Aplikacje bez CV nie będą rozpatrywane.

Prosimy o załączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).