Pracuj w agencji marketingu internetowego w Zielonej Górze

Pracownicy są naszym najważniejszym kapitałem w naszej firmie. Ludzie, którzy wykorzystują swoją wiedzę, umiejętności i świadomość aby zmienić życie innych na lepsze są siłą napędową naszej firmy. Ich profesjonalizm, entuzjazm do wspólnej pracy i zaangażowanie zapewniają zarówno rozwój firmy, poszczególnych pracowników jak i naszych klientów.

Lubimy i szanujemy siebie nawzajem. To samo dotyczy naszych klientów i partnerów biznesowych. Jest to warunek KONIECZNY do podjęcia współpracy, bo praca jest dla nas w dużej części zabawą, a gdy te warunki nie są spełnione, to przestaje być zabawnie… Zresztą, nazwa naszej firmy zobowiązuje.

Zanim przeczytasz o wymaganiach i tym co oferujemy, koniecznie zajrzyj na stronę opisującą nasze wartości (kliknij) bo są one dla nas BARDZO ważne!

Oferty Pracy

Specjalista SEM / PPC

Miejsce pracy: Zielona Góra

Pytania i odpowiedzi:

 1. Nie mam doświadczenia – czy pomimo tego mogę starać się o pracę w uKONTENTowani Sp. z o.o. ?

  Oczywiście, pracujemy z ludźmi, a nie ich CV czy dyplomami. Szukamy talentów i potencjału. Naszych pracowników rekrutujemy w oparciu o nasze wartości i zapewniamy im wszelkie niezbędne szkolenia (również te, o których nie wiedzieliśmy, a które pracownicy uznają za potrzebne). Bardzo chętnie powitamy zaangażowanych, szczerych, kreatywnych, rzetelnych i utalentowanych ludzi, którzy podzielają nasze wartości i odnajdują pasję w pomaganiu naszym klientom w pomaganiu swoim klientom, czyli czynić “dobro”. Naszych klientów również dobieramy wg naszych wartości. Dzisiejsza sytuacja uKONTENTowani Sp. z o.o. pozwala nam na wybiórcze traktowanie zapytań ofertowych.

 2. Czy będę miał(a) możliwość pracy przy ciekawych i poważnych projektach?

  Jak najbardziej. Obsługujemy ogólnoświatowych liderów biznesu w swoich branżach takich jak: Stelmet S.A., SECO/Warwick, JORGE Fireworks czy LFC. Zajmujemy się również obsługą ogólnopolskich liderów m.in.: WOMAG, GRIMP, czy LCLog oraz wielu, wielu innych mniejszych, ale również bardzo ciekawych projektów. Mamy także własne projekty, w tym e-commerce jak choćby Klinker Paradies . Posiadamy także mnóstwo przestrzeni na “rozwinięcie skrzydeł” i zgłębienie wiedzy o pracy nad dużymi, ciekawymi i poważnymi projektami. Tak więc, jeżeli jesteś ambitna(y) to będzie to wymarzone zajęcie dla Ciebie a pozyskana wiedza na zawsze powiększy zakres Twoich kompetencji i doświadczenia.

 3. Czy zapewniacie szkolenia?

  Tak, w naszej branży szkolenia są chlebem powszednim. Pracujemy w niezwykle dynamicznym otoczeniu i jeżeli nie lubisz się uczyć nowych, fajnych rzeczy to NIE jest praca dla Ciebie. Jeżeli zaś bawi Cię “gimnastykowanie umysłu”, dyskusje w szanującym siebie nawzajem, inspirującym i cieszącym wzajemną obecnością gronie, koniecznie do nas aplikuj!

 4. Czy będę miał(a) jakiś wpływ na planowanie mojego grafiku?

  Oczywiście, wymagamy efektów, a nie “ślęczenia” w biurze od 8 – 16. U nas panuje zwyczaj, że przychodzimy wyspani i jest to zależne od osobistych preferencji poszczególnych członków zespołu… Pracę startujemy od 7:30 – 9:30, także jeżeli masz do załatwienia jakieś ważne sprawy (dziecko do przedszkola, wywiadówka, sprawy “własne”) to oczywiście dostosujemy się do Twoich potrzeb.

 5. W jakie dni i w jakich godzinach pracujcie?

  Pracujemy zwyczajowo od poniedziałku do piątku, a do pracy przychodzimy tak, jak opisaliśmy w poprzednim pytaniu. Dodatkowo, co może być dla Ciebie bardzo fajnym zwyczajem, u nas długie weekendy są naprawdę dłuuuuuuuugie… Przyjęliśmy zasadę, że wtedy, kiedy dzień wolny (święta) jest dwa dni przed lub po weekendzie to każdy w firmie, w dzień teoretycznie pracujący, ma wolne. Praktyka nauczyła nas, że w takie dni i tak nic bardzo ważnego się u naszych klientów nie dzieje, więc lepiej dobrze wypocząć niż tkwić w firmie by “grzebać palcem w… “, no właśnie, gdzie i po co?

 6. Czy istnieje u was ścieżka kariery?

  Tak, cały czas się rozwijamy, więc jeśli się wykażesz to bardzo chętnie zrobimy z Ciebie Team Leadera. Generalnie wyróżniamy 3 stopnie “wtajemniczenia”. Na przykładzie Menadżera Social Media, ścieżka kariery startuje od Młodszego Social Menedżera, poprzez Menadżera do Starszego Menadżera, co oczywiście wiąże się z coraz wyższą satysfakcją finansową… Następnym krokiem jest Team Leader.

 7. Jak wygląda proces rekrutacyjny w waszej firmie?

  Najpierw do Ciebie oddzwonimy,
  potem zaprosimy Cię na spotkanie,
  następnie spędzisz u nas dzień próbny byśmy zobaczyli czy na pewno się dopasujemy,
  potem podpiszemy umowę na 3 miesięczny okres próbny,
  następnie, jeżeli wszystko będzie OK, podpiszemy z Tobą umowę na czas nieokreślony.