Pracuj w agencji marketingu internetowego w Zielonej Górze

Pracownicy są naszym najważniejszym kapitałem w naszej firmie. Ludzie, którzy wykorzystują swoją wiedzę, umiejętności i świadomość aby zmienić życie innych na lepsze są siłą napędową naszej firmy. Ich profesjonalizm, entuzjazm do wspólnej pracy i zaangażowanie zapewniają zarówno rozwój firmy, poszczególnych pracowników jak i naszych klientów.

Lubimy i szanujemy siebie nawzajem. To samo dotyczy naszych klientów i partnerów biznesowych. Jest to warunek KONIECZNY do podjęcia współpracy, bo praca jest dla nas w dużej części zabawą, a gdy te warunki nie są spełnione, to przestaje być zabawnie... Zresztą, nazwa naszej firmy zobowiązuje 😉 .

Zanim przeczytasz o wymaganiach i tym co oferujemy, koniecznie zajrzyj na stronę opisującą nasze wartości (kliknij) bo są one dla nas BARDZO ważne!

Oferty Pracy

 

Specjalista SEM / PPC

Miejsce pracy: Zielona Góra 

Pytania i odpowiedzi:

 1. Nie mam doświadczenia - czy pomimo tego mogę starać się o pracę w uKONTENTowani Sp. z o.o. ? 
  Oczywiście, pracujemy z ludźmi, a nie ich CV czy dyplomami. Szukamy talentów i potencjału. Naszych pracowników rekrutujemy w oparciu o nasze wartości i zapewniamy im wszelkie niezbędne szkolenia (również te, o których nie wiedzieliśmy, a które pracownicy uznają za potrzebne). Bardzo chętnie powitamy zaangażowanych, szczerych, kreatywnych, rzetelnych i utalentowanych ludzi, którzy podzielają nasze wartości i odnajdują pasję w pomaganiu naszym klientom w pomaganiu swoim klientom, czyli czynić “dobro”. Naszych klientów również dobieramy wg naszych wartości. Dzisiejsza sytuacja uKONTENTowani Sp. z o.o. pozwala nam na wybiórcze traktowanie zapytań ofertowych.
 2. Czy będę miał(a) możliwość pracy przy ciekawych i poważnych projektach?
  Jak najbardziej. Obsługujemy ogólnoświatowych liderów biznesu w swoich branżach takich jak: Stelmet S.A.SECO/WarwickJORGE Fireworks czy LFC. Zajmujemy się również obsługą ogólnopolskich liderów m.in.: WOMAG, GRIMP, czy LCLog oraz wielu, wielu innych mniejszych, ale również bardzo ciekawych projektów. Mamy także własne projekty, w tym e-commerce jak choćby Klinker Paradies . Posiadamy także mnóstwo przestrzeni na "rozwinięcie skrzydeł" i zgłębienie wiedzy o pracy nad dużymi, ciekawymi i poważnymi projektami. Tak więc, jeżeli jesteś ambitna(y) to będzie to wymarzone zajęcie dla Ciebie 🙂 a pozyskana wiedza na zawsze powiększy zakres Twoich kompetencji i doświadczenia.
 3. Czy zapewniacie szkolenia? 
  Tak, w naszej branży szkolenia są chlebem powszednim. Pracujemy w niezwykle dynamicznym otoczeniu i jeżeli nie lubisz się uczyć nowych, fajnych rzeczy to NIE jest praca dla Ciebie. Jeżeli zaś bawi Cię “gimnastykowanie umysłu”, dyskusje w szanującym siebie nawzajem, inspirującym i cieszącym wzajemną obecnością gronie, koniecznie do nas aplikuj !!
 4. Czy będę miał(a) jakiś wpływ na planowanie mojego grafiku?
  Oczywiście, wymagamy efektów, a nie “ślęczenia” w biurze od 8 - 16. U nas panuje zwyczaj, że przychodzimy wyspani i jest to zależne od osobistych preferencji poszczególnych członków zespołu… Pracę startujemy od 7:30 - 9:30, także jeżeli masz do załatwienia jakieś ważne sprawy (dziecko do przedszkola, wywiadówka, sprawy “własne”) to oczywiście dostosujemy się do Twoich potrzeb 🙂
 5. W jakie dni i w jakich godzinach pracujcie?
  Pracujemy zwyczajowo od poniedziałku do piątku, a do pracy przychodzimy tak, jak opisaliśmy w poprzednim pytaniu. Dodatkowo, co może być dla Ciebie bardzo fajnym zwyczajem, u nas długie weekendy są naprawdę dłuuuuuuuugie... Przyjęliśmy zasadę, że wtedy, kiedy dzień wolny (święta) jest dwa dni przed lub po weekendzie to każdy w firmie, w dzień teoretycznie pracujący, ma wolne. Praktyka nauczyła nas, że w takie dni i tak nic bardzo ważnego się u naszych klientów nie dzieje, więc lepiej dobrze wypocząć niż tkwić w firmie by "grzebać palcem w... ", no właśnie, gdzie i po co... 😉 ?
 6. Czy istnieje u was ścieżka kariery?
  Tak, cały czas się rozwijamy, więc jeśli się wykażesz to bardzo chętnie zrobimy z Ciebie Team Leadera 🙂 Generalnie wyróżniamy 3 stopnie “wtajemniczenia”. Na przykładzie Menadżera Social Media, ścieżka kariery startuje od Młodszego Social Menedżera, poprzez Menadżera do Starszego Menadżera, co oczywiście wiąże się z coraz wyższą satysfakcją finansową… Następnym krokiem jest Team Leader 🙂
 7. Jak wygląda proces rekrutacyjny w waszej firmie?
  • Najpierw do Ciebie oddzwonimy,
  • potem zaprosimy Cię na spotkanie,
  • następnie spędzisz u nas dzień próbny byśmy zobaczyli czy na pewno się dopasujemy,
  • potem podpiszemy umowę na 3 miesięczny okres próbny,
  • następnie, jeżeli wszystko będzie OK, podpiszemy z Tobą umowę na czas nieokreślony.