Skip to content

Jesteśmy
uKONTENTowani…

Jesteśmy zbiorem osobowości z totalnie innej bajki. W pracy gadamy o pracy, bo ją lubimy i to te kilka godzin życia, które ze sobą dzielimy. Tworzymy kontent, strony www, socjale. W pracy dajemy z siebie wszystko, żeby robić dobrą robotę dla naszych klientów. 2/3 z nas to użytkownicy instrumentów muzycznych, ale od poniedziałku do piątku gramy w internecie.

 

Rafał generalnie

Ulubione słowo Rafała to “generalnie”. Bo generalnie jest mózgiem całego wydarzenia pod tytułem uKONTENTowani. Mistrz analizy fraz kluczowych i dobrych pomysłów. Z ilością przeczytanych podręczników na temat marketingu internetowego może jedynie konkurować ilość kilometrów jakie robi na swoim rowerze. Ten zasób wiedzy pozwala mu na uświadomienie klientowi czego potrzebuje i wytłumaczenie, że naszym klientem jest klient naszego klienta. Pokręcone? A Rafał to ogarnia.

Grzesiek w PHP

Starczy programista. Potrafi czterema linijkami kodu zastąpić sześć wtyczek – “starczy pomyśleć”. Niedoceniane słowne ramię działu kontentu, któremu wymyślanie haseł idzie równie dobrze co pisanie kodu. W branży reklamowej od ćwierć wieku a w muzycznej jeszcze dłużej. Jego przyśpiewki w drodze po kawę utwierdzają nas w przekonaniu, że nie we wszystkim jest dobry i nie wiemy czy czas uleczy te rany. Ale czas pokazał, że jak ktoś zaczynał w Corelu 3.0 i pisał strony w czystym HTML, może być dla zespołu kopalnią wiedzy i dobrych rad.

Ja SEM Kuba

Kuba wie jak się ustawić… na pierwszej pozycji w wyszukiwarce. Rozumie Google jak mało kto – w końcu są prawie równolatkami, dlatego umie stargetować kampanie w Adsach niczym ninja internetu. Co tu dużo gadać – Google tańczy, jak mu zagra Kuba – najczęściej pod melodię “o SEO mio”.

Natalia lorem ipsum

Księżniczka, ale tak naprawdę królowa słowa. Nikt z nas nie śmie poprawiać po Natalii. Mistrzyni CTA i perswazji w serpie. Doskonale uskutecznia wzajemne linkowanie pomiędzy powiązanymi platformami. Ta filigranowa aparycja nie ma nic wspólnego z tym jakiego kopa z zaskoczenia potrafi dać w necie.”Content is king” powiedział Bill Gates, dlatego nasza królowa rozgrywa poważne partie w grze o klienta. Na podstawie trzech słów kluczowych potrafi napisać magisterkę.

#a51a

Asia – jedna z nielicznych osób świata artystycznego bez wybujałego ego. Bezkompromisowa, wybitnie inteligentna (bo śmieje się z żartów Grzegorza), skromna i pije dużo kawy. Maluje tak sobie, a wszyscy się zachwycają. Uczy się tak szybko, że niedługo zostanie własnym dyrektorem. Królowa sucharów. Do tej pory nie udało nam się odkryć jak mama dwójki “bombelków” może mieć w sobie tyle studenckości.

Kasia LIKE IT

Bardzo społeczna dziewczyna. Do tego stopnia, że portale społecznościowe nie mają już przed nią żadnych tajemnic. Z Zuckerbergiem na “ty”. Twoje profile na Facebooku, Instagramie, Pintereście czy Linkedinie odniosą z nią gwarantowane sukcesy. Głowa pełna pomysłów, których wystarcza jeszcze na treści blogowe, reklamy, kontent i grafiki.

Jarek

Człowiek wielu talentów. Germanista i pedagog z wykształcenia, humanista z zamiłowania. Języki to jego hobby. Niepoprawny optymista lubiący wyzwania. Interesuje się historią II wojny światowej, pedagogiką i psychologią. Stara się być najlepszą wersją siebie. Jego pasją jest samokształcenie.

Maja

Tę programistkę, którą tu widzicie zowią Mają. Wszyscy pracę w kodzie jej zlecają. Rzuca kodem tu i tam, strony programując nam. Języki programowania wszystkie poznać ma. Uczy się ich pod czujnym okiem Grzegorza. Ale jeśli już stylizuje w CSS-ie , to wiadomo, że efekt to przyniesie.

Aneta

Organizacja czasu u Anety to LEVEL-MAMA. Wszystko robi na czas i nie straszny jej żaden deadline. Niemiecki ma w małym palcu, chociaż polskie teksty również przychodzą jej z łatwością. Dowcipna i inteligentna z niemiecką precyzją zajmie się Twoim kontentem.

kreatywna Gosia

Gosia szyje, pisze dla nas content i fotografuje. Kreatywna młoda mama dwóch dziewczynek, która uczy się pracy w branży marketingowej.  My za to uczymy się od niej wiedzy botanicznej – dzięki niej nasze biuro zakwitło.

Andriej

Człowiek orkiestra. Dosłownie i w przenośni:) Muzykalne wyczyny Andrieja możecie zobaczyć na jego kanale You Tube. Andriej jest Rosjaninem, mówi po angielsku, niemiecku, rosyjsku i polsku. U nas part time, halbe Teilzeit, половина неполный рабочий день, w niepełnym wymiarze godzin, ale wszystko jeszcze może się zmienić, bo Andriej coraz bardziej wkręca się w marketing.