Rafal

Rafał generalnie

Ulubione słowo Rafała to "generalnie". Bo generalnie jest mózgiem całego wydarzenia pod tytułem uKONTENTowani. Mistrz analizy fraz kluczowych i dobrych pomysłów. Z ilością przeczytanych podręczników na temat marketingu internetowego może jedynie konkurować ilość kilometrów jakie robi na swoim rowerze. Ten zasób wiedzy pozwala mu na uświadomienie klientowi czego potrzebuje i wytłumaczenie, że naszym klientem jest klient naszego klienta. Pokręcone? A Rafał to ogarnia.

Grzesiek

Grzesiek w PHP

Starczy programista. Potrafi czterema linijkami kodu zastąpić sześć wtyczek - "starczy pomyśleć". Niedoceniane słowne ramię działu kontentu, któremu wymyślanie haseł idzie równie dobrze co pisanie kodu. W branży reklamowej od ćwierć wieku a w muzycznej jeszcze dłużej. Jego przyśpiewki w drodze po kawę utwierdzają nas w przekonaniu, że nie we wszystkim jest dobry i nie wiemy czy czas uleczy te rany. Ale czas pokazał, że jak ktoś zaczynał w Corelu 3.0 i pisał strony w czystym html może być dla zespołu kopalnią wiedzy i dobrych rad.

Arek

Arek

Chłopak z potencjałem. Przyczajony programista, ukryty motocyklista. Pod czujnym okiem mentora Grzegorza zdobywa coraz więcej doświadczenia w php. Marzeniem Arka jest pójść w mundur, ale na razie musi słuchać rozkazów Grzegorza.

Natalia

Natalia lorem ipsum

Księżniczka, ale tak naprawdę królowa słowa. Nikt z nas nie śmie poprawiać po Natalii. Mistrzyni CTA i perswazji w serpie. Doskonale uskutecznia wzajemne linkowanie pomiędzy powiązanymi platformami. Ta filigranowa aparycja nie ma nic wspólnego z tym jakiego kopa z zaskoczenia potrafi dać w necie."Content is king" powiedział Bill Gates, dlatego nasza królowa rozgrywa poważne partie w grze o klienta. Na podstawie trzech słów kluczowych potrafi napisać magisterkę.

Nina

Nina z Berlina

Janina to nasz człowiek w Berlinie. Po niemiecku pisze i mówi jak rodowita Niemka. Tłumaczy strony na niemiecki z szybkością z jaką jeździ motocyklem. Opisy produktów, treści blogowe, rozmowy telefoniczne z niemieckimi klientami to dla niej chleb powszedni.

Mario

super Mario

Zastanawialiście się kiedyś jak lider zespołu metalowego radzi sobie w naszym zespole? Oj gra ostro! Nie ma kompromisów. Albo każda nuta pasuje albo jazda... do nauki. Ciekawe, że klientów rozpieszcza jak publiczność, a w zapleczu każda wtyczka musi być na swoim miejscu, żeby wszystko grało.

Kasia

Kasia LIKE IT

Bardzo społeczna dziewczyna. Do tego stopnia, że portale społecznościowe nie mają już przed nią żadnych tajemnic. Z Zuckerbergiem na "ty". Twoje profile na Facebooku i Pintereście odniosą z nią gwarantowane sukcesy. Głowa pełna pomysłów, których wystarcza jeszcze na treści blogowe, reklamy, kontent i grafiki.

Asia

#a51a

Asia - jedna z nielicznych osób świata artystycznego bez ego. Bezkompromisowa, wybitnie inteligentna (bo śmieje się z żartów Grzegorza), skromna i pije dużo kawy. Maluje tak sobie, a wszyscy się zachwycają. Uczy się tak szybko, że niedługo zostanie własnym dyrektorem. Królowa sucharów. Do tej pory nie udało nam się odkryć jak mama dwójki dzieci może mieć w sobie tyle "studenckości".

Alicja

Alicja w krainie maili

Roztańczona i uśmiechnięta. To jej głos usłyszysz w słuchawce, gdy do nas zadzwonisz. W naszej firmie ogarnia raporty, faktury, maile... a w międzyczasie jeszcze obczaja Instagramy. Jak ona to robi? Tak szybko, że kable sieciowe w naszej firmie skręcają się ze wstydu z powodu swojej prędkości.

Aneta

Aneta

Organizacja czasu u Anety to LEVEL-MAMA. Niemiecki ma w małym palcu, chociaż polskie teksty również przychodzą jej z łatwością. Dowcipna i inteligentna z niemiecką precyzją zajmie się Twoim kontentem.