Skip to content

Jesteśmy
uKONTENTowani…

Jesteśmy zbiorem osobowości z totalnie innej bajki. W pracy gadamy o pracy, bo ją lubimy i to te kilka godzin życia, które ze sobą dzielimy. Tworzymy kontent, strony www, socjale. W pracy dajemy z siebie wszystko, żeby robić dobrą robotę dla naszych klientów. 2/3 z nas to użytkownicy instrumentów muzycznych, ale od poniedziałku do piątku gramy w internecie.

 

ekipa-uk-rafal

Rafał

Kapitan okrętu pod banderą uKONTENTowani. Mistrz analizy fraz kluczowych i dobrych pomysłów. Z ilością przeczytanych podręczników na temat marketingu internetowego może jedynie konkurować ilość kilometrów jakie robi na swoim rowerze. Ten zasób wiedzy pozwala mu na uświadomienie klientowi czego potrzebuje i wytłumaczenie, że naszym klientem jest klient naszego klienta. Pokręcone? A Rafał to ogarnia.

ekipa-uk-grzegorz

Grzesiek w PHP

Starczy programista. Potrafi czterema linijkami kodu zastąpić sześć wtyczek – „starczy pomyśleć”. Niedoceniane słowne ramię działu kontentu, któremu wymyślanie haseł idzie równie dobrze co pisanie kodu. W branży reklamowej od ćwierć wieku a w muzycznej jeszcze dłużej. Jego przyśpiewki w drodze po kawę utwierdzają nas w przekonaniu, że nie we wszystkim jest dobry i nie wiemy czy czas uleczy te rany. Ale czas pokazał, że jak ktoś zaczynał w Corelu 3.0 i pisał strony w czystym HTML, może być dla zespołu kopalnią wiedzy i dobrych rad.

ekipa-uk-kuba

Ja SEM Kuba

Kuba wie jak się ustawić… na pierwszej pozycji w wyszukiwarce. Rozumie Google jak mało kto – w końcu są prawie równolatkami, dlatego umie stargetować kampanie w Adsach niczym ninja internetu. Co tu dużo gadać – Google tańczy, jak mu zagra Kuba – najczęściej pod melodię „o SEO mio”.

Poza tym Kuba posiada ogromną wiedzę na temat młodych youtuberów, nowomowy pokolenia Z oraz trendów w sieci. Dzięki niemu wszyscy są na bieżąco. 

ekipa-uk-ania

Ania z Zielonej Góry

Pojawia się, znika i znowu się pojawia. Ania pracowała dla nas dawno temu, potem ulotniła się, aby realizować swoje życiowe plany, a teraz wraca w blasku i chwale. Pisze treści, prowadzi sociale, pozycjonuje strony, analizuje wyniki. Kreatywna młoda mama dziewczynki i chłopczyka, która w jednej ręce trzyma dziecko, a w drugiej ogarnia strony www na komórce. Multitasking level hard.

ekipa-uk-asia

#a51a

Asia – jedna z nielicznych osób świata artystycznego bez wybujałego ego. Bezkompromisowa, wybitnie inteligentna (bo śmieje się z żartów Grzegorza), skromna i pije dużo kawy. Maluje tak sobie, a wszyscy się zachwycają. Uczy się tak szybko, że niedługo zostanie własnym dyrektorem. Królowa sucharów. Do tej pory nie udało nam się odkryć jak mama dwójki „bombelków” może mieć w sobie tyle studenckości.

ekipa-uk-kasia

Kasia LIKE IT

Bardzo społeczna dziewczyna. Do tego stopnia, że portale społecznościowe nie mają już przed nią żadnych tajemnic. Z Zuckerbergiem na „ty”. Twoje profile na Facebooku, Instagramie, Pintereście czy Linkedinie odniosą z nią gwarantowane sukcesy. Głowa pełna pomysłów, których wystarcza jeszcze na treści blogowe, reklamy, kontent i grafiki.

ekipa-uk-alicja

Alicja §

Alicja rzuca prawne koło ratunkowe dla każdego klienta. Młoda dziewczyna po ukończonych studiach prawniczych w Niemczech. Dzięki jej pięcioletniemu doświadczeniu w niemieckim prawie e-commerce uratuje każdego klienta przed przykrymi niespodziankami prawnymi.

ekipa-uk-maja

<Maja>

Tę programistkę, którą tu widzicie zowią Mają. Wszyscy pracę w kodzie jej zlecają. Rzuca kodem tu i tam, strony programując nam. Języki programowania wszystkie poznać ma. Uczy się ich pod czujnym okiem Grzegorza. Ale jeśli już stylizuje w CSS-ie , to wiadomo, że efekt to przyniesie.

ekipa-uk-angelo

Angelo

Angelo urodził się w Polsce lecz od 4. roku życia mieszka w Niemczech. Polski, niemiecki i angielski ma w małym paluszku. Jest małomówny, ale za to dużo myślący. Angelo pisze dla nas niemiecki content. Jego anielski spokój pomaga ludziom myśleć pozytywnie. Jest osobą tolerancyjną, która zaprzyjaźni się z każdym typem człowieka. Anioł, nie człowiek.

ekipa-uk-aneta

Frau Aneta

Organizacja czasu u Anety to LEVEL-MAMA. Wszystko robi na czas i nie straszny jej żaden deadline. Niemiecki ma w małym palcu, chociaż polskie teksty również przychodzą jej z łatwością. Dowcipna i inteligentna z niemiecką precyzją zajmie się Twoim kontentem.

ekipa-uk-andriej

dr Andriej

Człowiek orkiestra. Dosłownie i w przenośni:) Muzykalne wyczyny Andrieja możecie zobaczyć na jego kanale You Tube. Andriej jest Rosjaninem, mówi po angielsku, niemiecku, rosyjsku i polsku. U nas part time, halbe Teilzeit, половина неполный рабочий день, w niepełnym wymiarze godzin, ale wszystko jeszcze może się zmienić, bo Andriej coraz bardziej wkręca się w marketing.

ekipa-uk-alicja-wolf

Frau Wolf

Alicja jako mała dziewczynka postanowiła, że kiedyś będzie płynnie mówić po niemiecku i tak też zrobiła. Nie dość, że mówi i pisze to jeszcze prywatnie uczy innych posługiwać się tym językiem. Skakanie ze spadochronem też nie jest dla niej żadnym wyzwaniem. Mogłaby skakać nawet codziennie tylko po co, skoro może sobie spokojnie pracować w biurze na Łużyckiej i też całkiem dobrze się przy tym bawić?

ekipa-uk-malgosia

kreatywna Gosia

Gosia szyje, pisze dla nas content i fotografuje. Kreatywna młoda mama dwóch dziewczynek, która uczy się pracy w branży marketingowej.  My za to uczymy się od niej wiedzy botanicznej – dzięki niej nasze biuro zakwitło.

Gosia emanuje pozytywną energią i ciekawymi pomysłami. 

jarek

Jarek

Poznajcie Jarka, germanistę i tłumacza. Do jego zadań należy głównie obsługa i prowadzenie sklepów internetowych oraz ich promocja na rynku niemieckim.
Jarek twierdzi, że ta praca jest dla niego nie tylko sposobem zarabiania na życie, ale także formą rehabilitacji i sposobem na samorealizację.
Cieszymy się, że korzyści są obopólne.