Skip to content

Wartości

Home » O Nas » Wartości

Zawsze marzyliśmy by nasza firma była czymś więcej niż tylko firmą, dlatego żyjemy, pracujemy wg poniższych wartości. Najlepsze jest to, że takie podejście pozwala nam podążać “słoneczną stroną życia” z podniesioną głową i uśmiechem na twarzy.

O uKONTENTowani.pl Sp. z o.o. nie myślimy jak o firmie, ale jak o bardzo dobrze zgranym zespole specjalistów. Każdy z nas, ma dziedzinę, w której codziennie staje się lepszy i dzieli się częścią tej wiedzy z resztą zespołu. Synergia naszych kompetencji tworzy dźwignię pozwalającą sprostać nawet największym wyzwaniom.

Nasze Wartości

Szczęście – chcemy, aby dzięki pracy z nami, nasi klienci, partnerzy biznesowi, pracownicy oraz współpracownicy byli szczęśliwi. W końcu, jesteśmy tylko malutkimi trybikami wszechświata, więc nic rozsądniejszego od “bycia szczęśliwym” nie da się zrobić.

Satysfakcja – pragniemy dawać więcej niż nasi klienci i i klienci klientów się spodziewają… aby byli zadowoleni oraz nabyli przeświadczenia, że dzięki nam dostają coś wyjątkowego i mogą się z nami dynamicznie rozwijać.

Szczerość – życie pisze różne scenariusze, dlatego szczerość pomiędzy członkami zespołu uKONTENTowani Sp. z o.o. oraz w naszych relacjach z klientami jest bezwzględnie wymagana. Pozwala ona sprawnie reagować na każde zagrożenie i eliminować jego potencjalnie negatywny wpływ na wspólne relacje u podstaw.

Ludzie – Współpracujemy z najlepszymi, chcemy stworzyć im doskonałe warunki do pracy i rozwoju. Tworzymy środowisko ludzi pracujących w zespole, dzielących się wspólnie kompetencjami i doświadczeniem, angażujących się. Rozmawiamy zawsze SZCZERZE gdyż wierzymy, że tylko w ten sposób można osiągnąć spektakularne sukcesy. Lubimy chwalić się naszymi sukcesami, ale kiedy czasem robi się “pod górkę” potrafimy stanąć na wysokości zadania. Tak, popełniamy czasem błędy, ale tylko po to by po chwili być jeszcze lepszym, gdyż wyciągamy z nich wnioski.

Kompetencje – lubimy się uczyć i podejmować nowe wyzwania. Wierzymy, że w dzisiejszych bardzo dynamicznych czasach, warto skupić się na ciągłej edukacji i samodoskonaleniu.

Etyka – charakteryzują nas wysokie standardy etyczne i tego wymagamy również od naszych klientów. Podejmiemy współpracę tylko przy projektach, co do których, jesteśmy całkowicie przekonani.

Zaangażowanie – tworzymy zaangażowany zespół współpracowników, którzy lubią się wspierać bo wiedzą, że podążamy w tym samym kierunku. Tworzymy organizację, w której jednostkowe interesy zastępujemy działaniem na rzecz wspólnego dobra.

Współpraca – każdy z naszych współpracowników stanowi wartość samą w sobie, ale dopiero połączenie energii i kompetencji nas wszystkich pozwala stworzyć efekt dźwigni i sięgnąć pozornie niemożliwego.

Kultura pracy – polegamy na nowoczesnych technologiach w zarządzaniu naszą pracą by zarówno komunikacja jak i zlecone nam prace cechowały się najwyższą jakością i były tym, co najlepiej przysłuży się naszym klientom (a w zasadzie ich klientom).