Skip to content

Witamy Cię na stronie

uKONTENTowanych!

Jeśli już tutaj trafiłeś, z całą pewnością wiesz jak ważna jest wysoka pozycja w wyszukiwarce Google w dzisiejszych czasach. Skoro fraza ‘pozycjonowanie Zielona Góra’ nie jest Ci obca, masz już jakąś wiedzę o tym czym jest pozycjonowanie – nie będziemy Cię więc zanudzać i przejdziemy do konkretów!

Pozycjonowanie Zielona Góra

Skuteczne i efektywne pozycjonowanie lokalne w Zielonej Górze

Posiadasz firmę, zakładasz jej stronę internetową, próbujesz na własną rękę docierać do większego grona Klientów. Jeśli masz świadomość, korzystasz z narzędzi analitycznych do śledzenia ruchu na stronie i wiesz mniej więcej które elementy Twojej strony internetowej kuleją, a które przynoszą największy ruch. Ale co jeśli dotarłeś do tzw. szklanego sufitu i samodzielnie nie możesz już uzyskać lepszego efektu? Szukasz pomocy. Wtedy do akcji wkraczamy my, niekoniecznie cali na biało.

Dla kogo pozycjonowanie lokalne w Zielonej Górze?

Usługa pozycjonowania na Zieloną Górę to usługa dla firm, które swoje usługi i produkty oferują na terenie Zielonej Góry i okolic. Jeżeli działasz w Zielonej Górze lub miejscowościach takich jak: Sulechów, Nowa Sól, Żary, Żagań,  Nowogród Bobrzański, Krosno Odrzańskie, Świebodzin, lokalne SEO to świetny wybór dla Ciebie. Wykorzystanie odpowiednich fraz, optymalizacja strony i dopracowana strategia pozycjonowania lokalnego sprawi, że Twoja strona www oraz dostęp do Twojej firmy w Mapach Google będzie dostępny dla Twoich potencjalnych Klientów.  Pozycjonowanie lokalne jest opieramy na frazach lokalnych i brandowych  – działamy zawsze w oparciu o dokładne analizy. Nie wysypujemy słów kluczowych z rękawa – dobieramy je z udziałem sprawdzonych narzędzi, korelując jednocześnie wiele parametrów słowa kluczowego takich jak ilość miesięcznych wyszukiwań (również z uwzględnieniem sezonowości) , konkurencyjności, stawek reklamowych za słowo etc. Wiemy na co pozycjonują się Twoi konkurenci, potrafimy znaleźć dla Ciebie i Twojej firmy prawdziwe „słowa klucze”, które otworzą bramę do sukcesu.

Pozycjonowanie Zielona Góra – kto ma szanse się wybić? 

Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze frazy w Zielonej Górze – to (pomijając frazy brendowe) najczęściej wpisywane w google hasła związane z Zieloną Górą. Twoja branża jest wśród nich? Jeśli tak, to super – jest potencjał. Nie widzisz tutaj nic związanego ze swoją działalnością? Nic straconego – to tylko reprezentatywny przykład najpopularniejszych fraz. Zgłoś się do nas, a my znajdziemy dla Ciebie frazy, które wygenerują dla Ciebie i Twojej firmy cenny ruch!

Fraza Ilość wyszukiwań
praca zielona góra 13000
kebab zielona góra 4600
restauracja zielona góra 3900
mieszkania na sprzedaż zielona góra 3600
pizza zielona góra 3000
weterynarz zielona góra 2700
fryzjer zielona góra 2500
kantor zielona góra 2300
hotel zielona góra 2300
zegarki zielona góra 2200
kwiaciarnia zielona góra 2000
dermatolog zielona góra 1800
dentysta zielona góra 1700

ETAPY DZIAŁANIA Jak działamy? Od czego zaczynamy pozycjonowanie Zielona Góra?

Wiedza to podstawa. Bez informacji o słabych stronach witryny oraz o jej potencjale, trudno mówić o konkretach. Audyt SEO to zawsze nasz punkt wyjścia do dalszych działań.

AUDYT SEO Zielona Góra

Wiedza to podstawa. Bez informacji o słabych stronach witryny oraz o jej potencjale, trudno mówić o konkretach. Audyt SEO to zawsze nasz punkt wyjścia do dalszych działań.
Prowadzenie wizytówki Google to trochę za mało - wiemy jak ją zoptymalizować i co zrobić, by była w TOP 3 na stałe. Do tego dobre NAP-y, mocne lokalne linki i o wiele więcej. 

SEO LOKALNE

Prowadzenie wizytówki Google to trochę za mało – wiemy jak ją zoptymalizować i co zrobić, by była w TOP 3 na stałe. Do tego dobre NAP-y, mocne lokalne linki i o wiele więcej. 
Tworzymy dla Twojej strony siatkę linków, która działa. Wybieramy je z największą starannością, dobieramy odpowiednie anhory, przygotowujemy treści sponsorowane.

SKUTECZNY LINKBUILDING

Tworzymy dla Twojej strony siatkę linków, która działa. Wybieramy je z największą starannością, dobieramy odpowiednie anhory, przygotowujemy treści sponsorowane.

ZAINTERESOWANY?

Zadzwoń lub wypełnij formularz – jesteśmy dla Ciebie!

Pozycjonowanie lokalne czyli lokalne SEO w Zielonej Górze – 

Lokalne SEO to niesamowita układanka – każdy element jest istotny sam w sobie, a odpowiednio złożone i powiązane ze sobą w prawidłowy sposób, stworzą bardzo skuteczne narzędzie promocji Twojej firmy na lokalnym rynku. Co daje pozycjonowanie lokalne wieloma kanałami? Co poza wysoką pozycją w mapie Google i w wyszukiwarce zyskujesz?

Poprawa widoczności w wyszukiwarce Google

Klienci firm lokalnych doceniają fakt, że łatwo Cię znaleźć. To oszczędność ich czasu – skoro jesteś wysoko, to znaczy, że zależy Ci na własnym biznesie. Profesjonalna wizytówka firmy w Google My Business to podstawa pozycjonowania lokalnego. 

Wzmocnienie autorytetu 

Opinie są jednym z kluczowych czynników decyzyjnych, w praktycznie każdej branży. Jak wykorzystać opinie do pozycjonowania? My to wiemy.

Łatwy kontakt z Klientem

Zastosowane przez nas nowoczesne rozwiązania ułatwią Twoim potencjalnym Klientom dotarcie do Twojej firmy. Dobrze zoptymalizowana wizytówka w Google to połączenie SEO i UX. Wiemy jak zrobić to dobrze! 

Przewaga techniczna nad konkurencją

Nasza tajna broń? Przewaga techniczna, która pozwoli Twojej firmowej stronie zawsze być wyżej!

ILE kosztuje lokalne SEO w Zielonej Górze?

W naszej branży to pytanie słyszymy nader często. I tak samo często odpowiadamy: TO ZALEŻY. Jest wiele czynników, które mają realny wpływ na to ile kosztuje pozycjonowanie. Począwszy od branży, ilość fraz do wypromowania, ich skomplikowanie, konkurencyjność po obecną (zastaną) sytuację strony w wyszukiwarce. Jeśli chcesz na start wiedzieć ile kosztuje pozycjonowanie – nie odpowiemy. Ale zapraszamy Cię do kontaktu – gdy dowiemy się co chcesz wypromować, na jaką skalę, z kim konkurujemy – będziemy mogli powiedzieć w jakim budżecie uda się osiągnąć optymalne efekty. 

LOKALNE SEO nie tylko w Zielonej Górze - Pozycjonowanie lubuskie

Jeśli Twój obszar działania to nie tylko Zielona Góra i okolice, ale całe województwo lubuskie – tym lepiej! Więcej obszarów do zdobycia 🙂 Skuteczne pozycjonowanie lokalne to nasz konik – z przyjemnością pomożemy Ci dotrzeć do potencjalnych klientów z całego lubuskiego. Zwiększ rozpoznawalność swojej firmy, zdobądź nowe leady, pomnóż zyski. Zapraszamy do współpracy!

Pozycjonowanie sklepów internetowych nie tylko lokalny biznes

Jesteś właścicielem lokalnej firmy, ale posiadasz również sklep internetowy, który sprzedaje na całą Polskę lub nawet cały świat? Świetnie! Jeśli chcesz wypromować swój e-commerce, z naszą pomocą zrobisz to skutecznie i w dobrej cenie, ciesząc się efektami przez długi czas. Pomożemy Ci pomnożyć zyski ze sprzedaży elektronicznej, niezależnie od tego w jakiej branży działasz.

Nie masz jeszcze sklepu internetowego, ale planujesz go uruchomić? Z przyjemnością pomożemy Ci zaprojektować, wdrożyć i wypromować e-commerce na miarę XXI wieku!

pozycjonowanie-sklepow-www

ZAINTERESOWANY?

Zadzwoń lub wypełnij formularz – jesteśmy dla Ciebie!

Pozycjonowanie Zielona Góra – zespół ekspertów, który wyniesie Twoją stronę na szczyt wyników wyszukiwania

Razem tworzymy niesamowitą JAKOŚĆ, która przekłada się na efekty w pozycjonowaniu. Jak to robimy? Opowiemy na przykładzie usługi, której szukasz, czyli pozycjonowania stron internetowych w Zielonej Górze! uKONTENTowani to zespół specjalistów, którzy od ponad 15 lat z powodzeniem zajmują się tworzeniem stron internetowych, projektowaniem i wdrażaniem sklepów internetowych, szeroko zakrojoną promocją w sieci – pozycjonowaniem, reklamą Google Ads i promocją w social mediach. Posiadamy odpowiednie narzędzia i wiedzę, która pozwala nam ich efektywnie używać. Co najważniejsze, mamy doświadczenie praktyczne i empirycznie badamy co przynosi efekt, a co jest zupełnie bezcelowe. Nasz zespół to między innymi:

PROGRAMIŚCI

Nasi programiści to prawdziwi mistrzowie kodowania – znają wszystkie tajemnice wyszukiwarki Google i wiedzą jak zmodyfikować stronę, by wycisnąć z niej jeszcze więcej. Można powiedzieć, że nasz programistyczny team jest zawsze o krok przed Googlem 🙂 

CONTENTOWCY 

Skuteczny, seo-friendly tekst to solidna podstawa sukcesu w pozycjonowaniu. Nasi specjaliści wiedzą jak pisać, by zdobywać szczyty w wyszukiwarce Google! Piszemy i pracujemy dla was w kilku językach! 

ANALITYCY

Narzędzi do analizowania wyników jest sporo, ale czy każdy wie jak je czytać? Kluczem do sukcesu jest wyciąganie z tych danych odpowiednich wniosków. Mózgi naszych analityków pracują na pełnych obrotach 24/7.

SEO  SPECJALIŚCI

Link linkowi nie równy – jak tworzyć siatkę wzajemnych linków, by czerpać z nich korzyści? Jak optymalizować poszczególne elementy serwisu internetowego, by to po prostu działało i przynosiło efekty SEO? Nasz team to wie.

GRAFICY

Podczas gdy inni wciąż pozycjonują tylko treścią, my odnosimy sukcesy w pozycjonowaniu grafiki. Wiemy jak i gdzie, jeśli chcesz pozycjonować się z nami – zapraszamy!

SOCIAL MEDIA NINJE

Jak wycisnąć maksimum potencjału SEO z social mediów? Jak połączyć moc sociali z pozycjonowaniem? Diabeł tkwi w szczegółach, które my uwielbiamy dopieszczać. 

SPECJALIŚCI DO SPRAW BEZPIECZEŃSTWA 

Dobra reklama i skuteczne działania muszą być bezpieczne. Nad bezpieczeńswetm wszystkich prac czuwają nasi specjaliści do spraw bezpieczeństwa. Dbamy o zgodność działań z wymogami prawa, ale i o bezpieczeństwo techniczne. 

KREATYWNE  DOBRE DUSZKI 

Inspiracje, zabawne anegdoty, burze mózgów – najlepsze i oryginalne pomysły rodzą się spontanicznie. Gdyby nie nasze firmowe duszki, pracowałoby nam się dużo trudniej.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Jak możemy wesprzeć marketingowe działania Twojej firmy i poprawić jej skuteczność?

Poprowadzimy Twoją komunikację w kanałach social media! Sprawimy, że Twoją markę pokochają tłumy, a fanpage'a lokalnej firmy zapamiętają wszyscy. Dopasowujemy content do Twojej firmy i jej odbiorców - zapewniamy treści różnego typu.

OBSŁUGA SOCIAL MEDIA

Poprowadzimy Twoją komunikację w kanałach social media! Sprawimy, że Twoją markę pokochają tłumy, a fanpage’a lokalnej firmy zapamiętają wszyscy. Dopasowujemy content do Twojej firmy i jej odbiorców – zapewniamy treści różnego typu.
Potrzebujesz treści na stronę internetową lub do sklepu internetowego? Żaden problem - stworzymy dla Ciebie oryginalne, interesujące, seo-friendly treści, które będą dla Was zarabiać!

CONTENT MARKETING

Potrzebujesz treści na stronę internetową lub do sklepu internetowego? Żaden problem – stworzymy dla Ciebie oryginalne, interesujące, seo-friendly treści, które będą dla Was zarabiać!
Zaplanujemy dla Ciebie płatne kampanie reklamowe lub zoptymalizujemy te, z których korzystasz w tej chwili. Nie marnuj środków na nieumiejętnie skonfigurowane reklamy - zgłoś się po pomoc w celu maksymalizacji konwersji.

KAMPANIE GOOGLE ADS, FACEBOOK ADS, PINTEREST ADS

Zaplanujemy dla Ciebie płatne kampanie reklamowe lub zoptymalizujemy te, z których korzystasz w tej chwili. Nie marnuj środków na nieumiejętnie skonfigurowane reklamy – zgłoś się po pomoc w celu maksymalizacji konwersji.
Przeprowadzimy dla Ciebie i Twojej firmy analizę konkurencji, sprawdzimy w co warto zainwestować, a co nie przyniesie żadnego skutku. Jeśli chcesz, możemy przygotować.

ANALITYKA MARKETINGOWA

Przeprowadzimy dla Ciebie i Twojej firmy analizę konkurencji, sprawdzimy w co warto zainwestować, a co nie przyniesie żadnego skutku. Jeśli chcesz, możemy przygotować.

Oni nam zaufali Referencje  lokalnych firm

Najczęściej Zadawane Pytania o ofertę na Pozycjonowanie Zielona Góra

ZAINTERESOWANY?

Zadzwoń lub wypełnij formularz – jesteśmy dla Ciebie!