Skip to content

Kontakt

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany jedną z naszych usług to przejdź do wyceny

uKONTENTowani sp. z o.o.

NIP: 9291903710
REGON: 366274952
KRS: 0000657280

Biuro:

65-601 Zielona Góra
ul. Łużycka 17 

biuro@ukontentowani.pl
tel. +48 68 422 11 89

uKONTENTowani sp. z o.o.

Opinie naszych klientów

 • 5 star review  Konkretni ludzie na odpowiednich stanowiskach 😉

  thumbpanpestka. pl
 • 5 star review  Firma robi mi pozycjonowanie od roku. uKontentowani to wybór dla osób, które liczą na dobrą i długofalową współpracę ukierunkowaną na efekty. Szczerze polecam!

  thumbAnna Kercz
 • 5 star review  Współpracujemy od dwóch miesięcy i wszystko zapowiada się bardzo obiecująco. Na pewno już teraz mogę polecić firmę do prowadzenia profilu na FB. Robia fajne kreacje, posty wpadają w oko - aż chce się zostawić chociaż tego lajka.

  thumbMikołaj Nita
 • 5 star review  Jako klient przede wszystkim zagraniczny polecam. Trzy miesiące wasza pracy i wyniki cudowne!

  thumbJack Killmorn
 • 5 star review  O firmie mogę napisać, że nie próżnują. Współpracuje z uKONTENTowanymi już od ponad kwartału i muszę przyznać, że mi samemu jako klientowi otworzyli oczy na wiele spraw. Teraz ja sam wiem lepiej jak pewne mechanizmy związane z pozycjonowaniem ( i tematami pokrewnymi) działają, to nawet łatwiej jest mi zaakceptować koszty. Jednak najbardziej i tak jestem zadowolony z efektów, które realnie odczuwam w ilości zamówień. To jest po prostu coś wspaniałego!

  thumbRobert Stalka
 • 5 star review  Współpraca z UKONTENTowanymi to gwarancja rezultatów - w kilka miesięcy zrobili w zakresie pozycjonowania coś, do czego inni dochodzą długi latami. Polecam szukającym skutecznych rozwiązań, a nie marketingowej gadki.

  thumbEwa Borowiec
 • 5 star review  Najlepsza firma na rynku zielonogórskim! Nareszcie profil mojej firmy na FB wygląda tak jak powinien! W dużej mierze to zasługa p. Kasi. Polecam każdemu!

  thumbbtmucha
 • 5 star review  Moja euforia gotowa jest eksplodować niczym wiosenne nasiona podagrycznika - serdecznie polecam tego użytkownika.

  thumbAdam Burzyński
 • 5 star review  Najlepsze pozycjonowanie w Zielonej Górze. Najlepsi w swoim fachu nie ma co. Zaglebiaja wszelkie techniki by w Google twoja firma wyświetliła się jak najwyżej, a sama była prosta w obsłudze i obłędnie wyglądała. Ja polecam gorąco! 🤝🎰

  thumberni1432 .
 • 5 star review  Na początku chciałbym podkreślić fakt, że współpracowaliśmy wcześniej z aż trzema firmami zajmującymi się marketingiem internetowym. Takimi, które mianują się jednymi z największych (tu się zgodzę) i najlepszych (tu mam poważne wątpliwości) w Polsce. W każdym z tych przypadków byliśmy mało usatysfakcjonowani. Za każdym razem, po “pięknych słowach”, działo się “nic” albo prawie nic… Oczywiście za wyjątkiem systematycznie przesyłanych faktur... Dlatego z ogromną rezerwą podeszliśmy do oferty firmy uKONTENTowani. Między innymi dlatego, że nie jest to firma tak duża jak wcześniejsze. Nasze obawy okazały się całkowicie zbyteczne. Może właśnie dlatego, że nie jest to korporacja a grono ludzi, którzy bardzo lubią to co robią, wyniki ich pracy i podejście do niej bardzo nam odpowiada... Współpracę z uKONTENTowani Sp. z o.o. rozpoczęliśmy w bardzo, jak się okazało, szczęśliwym momencie. Byliśmy w przededniu publikacji nowej strony internetowej. Dziś już wiemy, że gdybyśmy na nich nie trafili to wielce prawdopodobne, że stracilibyśmy bardzo znaczącą część ruchu na stronie. Prawdopodobnie w dużej części nie do uratowania. Dzięki ich zabiegom, 3 miesiące po wdrożeniu nowej strony witryna już ma więcej odwiedzin od jej starej wersji a wzrost ilości ruchu oraz jego jakości jest stały. Trend ten zapowiada bardzo dobre wyniki w dalszej perspektywie. Na początku naszej wspólnej drogi zdziwił nas fakt, że specjaliści z uKONTENTowani bardzo mocno naciskali na rzetelną analizę fraz kluczowych. W naszej opinii nie była ona tak bardzo potrzebna, ale z perspektywy tych paru miesięcy bardzo się cieszymy, że nas przekonali... Firma ta pozwala nam na uzyskanie ruchu bardzo dobrej jakości z wyszukiwarki google zarówno z pozycjonowania jak i reklam Google Ads. Fakt, że w firmie tej pracuje wielu specjalistów w różnych dziedzinach marketingu internetowego, sprawia, że są bardzo kreatywni. Pomysły, które nam przedstawiają są bardzo ciekawe i często dla nas odkrywcze.

  thumbWentor PL