Skip to content

Kontakt

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany jedną z naszych usług to przejdź do wyceny

uKONTENTowani sp. z o.o.

NIP: 9291903710
REGON: 366274952
KRS: 0000657280

Biuro:

65-601 Zielona Góra
ul. Łużycka 17 

biuro@ukontentowani.pl
tel. +48 68 422 11 89

uKONTENTowani sp. z o.o.

Opinie naszych klientów

 • 5 star review  Najlepsza firma na rynku zielonogórskim! Nareszcie profil mojej firmy na FB wygląda tak jak powinien! W dużej mierze to zasługa p. Kasi. Polecam każdemu!

  thumbBeata Mucha
 • 5 star review  Firma robi mi pozycjonowanie od roku. uKontentowani to wybór dla osób, które liczą na dobrą i długofalową współpracę ukierunkowaną na efekty. Szczerze polecam!

  thumbAnna Kercz
 • 5 star review  The company has been doing positioning for a year. Contented is a choice for people who count on good and long-term cooperation focused on results. I highly recommend!

  thumbAnna Kercz
 • 5 star review  Współpracujemy od dwóch miesięcy i wszystko zapowiada się bardzo obiecująco. Na pewno już teraz mogę polecić firmę do prowadzenia profilu na FB. Robia fajne kreacje, posty wpadają w oko - aż chce się zostawić chociaż tego lajka.

  thumbMikołaj Nita
 • 5 star review  We've been working for two months and everything looks promising. I can certainly recommend the company to run a profile on FB. They make cool creations, posts catch the eye - you want to leave at least this likes.

  thumbMikołaj Nita
 • 5 star review  Jako klient przede wszystkim zagraniczny polecam. Trzy miesiące wasza pracy i wyniki cudowne!

  thumbJack Killmorn
 • 5 star review  O firmie mogę napisać, że nie próżnują. Współpracuje z uKONTENTowanymi już od ponad kwartału i muszę przyznać, że mi samemu jako klientowi otworzyli oczy na wiele spraw. Teraz ja sam wiem lepiej jak pewne mechanizmy związane z pozycjonowaniem ( i tematami pokrewnymi) działają, to nawet łatwiej jest mi zaakceptować koszty. Jednak najbardziej i tak jestem zadowolony z efektów, które realnie odczuwam w ilości zamówień. To jest po prostu coś wspaniałego!

  thumbRobert Stalka
 • 5 star review  I can write about the company that they are not idle. I have been working with CONCENTRATES for over a quarter and I must admit that they opened my eyes to many things for me as a client. Now I know better how some mechanisms related to positioning (and related topics) work, it's even easier for me to accept costs. However, I am most happy with the effects that I really feel in the number of orders. It is simply something wonderful!

  thumbRobert Stalka
 • 5 star review  Współpraca z UKONTENTowanymi to gwarancja rezultatów - w kilka miesięcy zrobili w zakresie pozycjonowania coś, do czego inni dochodzą długi latami. Polecam szukającym skutecznych rozwiązań, a nie marketingowej gadki.

  thumbEwa Borowiec
 • 5 star review  Najlepsza firma na rynku zielonogórskim! Nareszcie profil mojej firmy na FB wygląda tak jak powinien! W dużej mierze to zasługa p. Kasi. Polecam każdemu!

  thumbbtmucha