Skip to content

Kontakt

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany jedną z naszych usług to przejdź do wyceny

uKONTENTowani sp. z o.o.

NIP: 9291903710
REGON: 366274952
KRS: 0000657280

Biuro:

65-601 Zielona Góra
ul. Łużycka 17 

biuro@ukontentowani.pl
tel. +48 68 422 11 89

uKONTENTowani sp. z o.o.

Opinie naszych klientów

 • 5 star review  Współpracujemy z uKontentowanymi w zakresie kampanii PPC (Google Ads). Rezultaty przekroczyły nasze najśmielsze oczekiwania. Panowie są profesjonalni, szybko działają i chętnie służą radą. A co najważniejsze - prowadzone przez nich kampanie przynoszą rezultaty lepsze, niż się spodziewaliśmy. W pełni zasłużone 5 gwiazdek! Serdecznie wszystkim polecam!

  thumbMichal Zoladkowski
 • 5 star review  We work with content participants in the field of PPC (Google Ads) campaigns. The results exceeded our wildest expectations. The gentlemen are professional, act quickly and are happy to advise. And most importantly - their campaigns bring better results than we expected. Fully deserved 5 stars! I heartily recommend it to everyone!

  thumbMichal Zoladkowski
 • 5 star review  Najlepsza firma na rynku zielonogórskim! Nareszcie profil mojej firmy na FB wygląda tak jak powinien! W dużej mierze to zasługa p. Kasi. Polecam każdemu!

  thumbBeata Mucha
 • 5 star review  Firma robi mi pozycjonowanie od roku. uKontentowani to wybór dla osób, które liczą na dobrą i długofalową współpracę ukierunkowaną na efekty. Szczerze polecam!

  thumbAnna Kercz
 • 5 star review  The company has been doing positioning for a year. Contented is a choice for people who count on good and long-term cooperation focused on results. I highly recommend!

  thumbAnna Kercz
 • 5 star review  Współpracujemy od dwóch miesięcy i wszystko zapowiada się bardzo obiecująco. Na pewno już teraz mogę polecić firmę do prowadzenia profilu na FB. Robia fajne kreacje, posty wpadają w oko - aż chce się zostawić chociaż tego lajka.

  thumbMikołaj Nita
 • 5 star review  We've been working for two months and everything looks promising. I can certainly recommend the company to run a profile on FB. They make cool creations, posts catch the eye - you want to leave at least this likes.

  thumbMikołaj Nita
 • 5 star review  Jako klient przede wszystkim zagraniczny polecam. Trzy miesiące wasza pracy i wyniki cudowne!

  thumbJack Killmorn
 • 5 star review  O firmie mogę napisać, że nie próżnują. Współpracuje z uKONTENTowanymi już od ponad kwartału i muszę przyznać, że mi samemu jako klientowi otworzyli oczy na wiele spraw. Teraz ja sam wiem lepiej jak pewne mechanizmy związane z pozycjonowaniem ( i tematami pokrewnymi) działają, to nawet łatwiej jest mi zaakceptować koszty. Jednak najbardziej i tak jestem zadowolony z efektów, które realnie odczuwam w ilości zamówień. To jest po prostu coś wspaniałego!

  thumbRobert Stalka
 • 5 star review  I can write about the company that they are not idle. I have been working with CONCENTRATES for over a quarter and I must admit that they opened my eyes to many things for me as a client. Now I know better how some mechanisms related to positioning (and related topics) work, it's even easier for me to accept costs. However, I am most happy with the effects that I really feel in the number of orders. It is simply something wonderful!

  thumbRobert Stalka