Skip to content

uKONTENTowani

Przekonaj się sam, co mówią nasi ukontentowani klienci o współpracy z nami.

Referencje

Stałą współpracę z firmą uKONTENTowani Sp. z o.o. (wcześniej Messi Design Rafał Wachnik) zaczęliśmy 5 lat temu, w sierpniu 2014 roku. Współpraca polegała na wsparciu działań marketingowych dla naszych marek Lava oraz Olimp (pellet drzewny).

W trakcie współpracy firma uKONTENTowani Sp. z o.o. wykazała się takimi atutami jak świetna organizacja pracy, skrupulatne raportowanie prac, solidne wywiązywanie się z powierzonych obowiązków.

Również w zakresie kompetencji oraz wyobraźni, czyli bardzo ważnych atutów agencji interaktywnej, pracownicy tej firmy mają wiele do zaoferowania. Zawsze zaskakiwali nas mnogością ciekawych i inspirujących pomysłów oraz rozwiązań. W rozmowach widać, że marketing internetowy to jest ich pasja.

Zaproponowana strategia rozwoju sprzedaży i dotarcia do coraz szerszego grona klientów doskonale się sprawdziła i przyniosła oczekiwane efekty w formie wzrostów sprzedaży.

Wsparcie polegało na przygotowywaniu wielu trafionych projektów graficznych na potrzeby planowanej kampanii marketingowej, Internetu, czy innej formy reklamy zewnętrznej.

W tym roku powierzyliśmy część wykonywanych przez nas działań własnych pracownikom, ale niepodważalnie możemy zarekomendować firmę uKONTENTowani Sp. z o.o. jako rzetelną, bardzo kompetentną i niezwykle kreatywną. Byliśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, ponieważ ww. efekty sprostały naszym oczekiwaniom.

Stelmet S.A.

Zygmunt Stanula

Dyrektor ds. Zakupów