Skip to content

Doskonale pamiętamy początki współpracy z firmą uKONTENTowani, bo już na samym wstępie negocjacji zaskoczyli nas metodycznym podejściem do pracy. Mocno naciskali na analizy wstępne, które wymagały sporo nakładów czasowych. Musimy przyznać, że negocjacje cenowe nie były. ale udało nam się dojść do porozumienia. I zdecydowanie było warto!

Z perspektywy czasu już wiemy, dlaczego uKONTENTowani tak bardzo nalegali na dokładne analizy. Stanowią one fundament wypracowanej w ostatnim roku naszej widoczności w internecie. Niedawno odbyliśmy wspólne spotkanie podsumowujące ostatni rok pracy. Przegląd zakresu wykonanych działań w przełożeniu na efekty wygląda bardzo obiecująco, a my myślimy o rozszerzeniu zakresu prac. Kolejny rok współpracy również zaczynamy od analiz fraz i konkurencji. Dzięki temu możemy wspólnie przygotować odpowiednią strategię na cały rok. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak potężnym narzędziem biznesowym jest profesjonalna analiza rynku przeprowadzona przez odpowiednich ludzi.

To szczególnie ważne w obecnej sytuacji, w której świat walczy z koronawirusem. Tym bardziej teraz internetowy kanał sprzedaży nabiera ogromnego znaczenia, a ludzie zmieniają swoje nawyki zakupowe. Jesteśmy pewni, że ten trend się już nie zmieni, dlatego też tak bardzo zależy nam by być obecnym w internecie i to na wysokich pozycjach. To wszystko gwarantują uKONTENTowani, możemy śmiało założyć, że nasza współpraca będzie długa i owocna.

z wyrazami szacunku

Marcin Ciesielski

Dyrektor Generalny