Skip to content

Referencje GRIMP

Referencje

Z firmą uKONTENTowani współpracujemy od końca 2016 roku. Z początku dość sceptycznie podchodziliśmy do ich pomysłów na promocję naszej strony internetowej. ale postanowiliśmy im mimo wszystko dać szansę.

Już po pierwszych paru miesiącach zaczęliśmy bardzo wyraźnie odczuwać pozytywne skutki ich pracy. Po roku współpracy dołożyliśmy im do zadań obsługę Social Media, no i kolejne zdziwienie, kolejny bardzo odczuwalny wzrost ruchu.

Dzisiaj, z perspektywy tych prawie 3 lat wspólnej pracy wiemy już, że zagadnienie marketingu internetowego jest dużo bardziej skomplikowane niż to się nam na początku wydawało, ale ustalenie dobrej strategii na początku oraz jej konsekwentna egzekucja może zdziałać cuda.

Nie wystarczy strona internetowa, jak nam się na początku wydawało. Dobra strona internetowa, co już dzisiaj wiemy, to jest dopiero początek drogi. Potrzebna jest dobra, stale realizowana i monitorowana strategia.

Wzrost ruchu z wyszukiwarki Google o 960% i prawie 600% wzrostów ze wszystkich źródeł w przeciągu 2 lat to jest efekt, którego absolutnie się nie spodziewaliśmy na początku współpracy. Takie wyniki są również przyczyną dla której ta współpraca ma bardzo realne szanse potrwać jeszcze długo z obopólną korzyścią…

Jest jeszcze jedna bardzo ważna zaleta współpracy z uKONTENTowani Sp. z o.o. Pracuje tam wielu specjalistów w wyspecjalizowanych obszarach, co powoduje to, że jesteśmy obsługiwani kompleksowo. Wystarczy im wrzucić zadanie/wyzwanie a zaraz coś ciekawego wymyślą, także możemy się skupić na naszych działaniach, bo wiemy, że marketing mamy wykonywany sprawnie i profesjonalnie.

Szczerze polecamy współpracę z uKONTENTowani Sp. z o.o., bo jest to firma, która lubi pozytywnie zaskakiwać, a współpracę z nimi spokojnie można nazwać inwestycją w rozwój firmy, dobrą inwestycją 🙂 !

Paweł Ławrynowicz

Prezes Zarządu Grimp Sp. z o.o.