Skip to content

Zobacz Case Studies

Gotowa strona dostępna pod adresem: strony.de

 

strona www

odświeżenie wyglądu strony internetowej

marketing online

SEO, content, wpisy blogowe

pozycjonowanie niemcy

strony.de jest to nasz autorski projekt przygotowany specjalnie z myślą o Polakach planujących sprzedaż on-line na rynku niemieckim. 

Zaczęło się od wdrożenia i obsługi sklepu niemieckojęzycznego klinkerparadies.de

To doświadczenie nauczyło nas sprzedaży produktów na rynku niemieckim. Mieliśmy zatem gotowe zaplecze i ludzi, którzy rozumieją jak pisać content przygotowany pod niemieckiego odbiorcę. 

Prowadząc z powodzeniem sklep internetowy, pomyśleliśmy, że warto rozwinąć temat pozycjonowania w Niemczech dla Polaków, którzy chcą rozwinąć tam swój biznes online. Tak właśnie powstała idea strony.de

Od strony wizualnej zgodziliśmy się co do jednego – strona ma być prosta, z nietuzinkowymi grafikami. Żeby wyróżniała się spośród wielu marketingowych stron. Jednocześnie nie chcieliśmy wykorzystywać kolorów flagi niemieckiej. Postawiliśmy zatem na szarą aplę przełamaną kolorami. Każda podstrona ma swój własny akcent kolorystyczny.

Dodatkowo przerobiliśmy stockowe grafiki tak, by pasowały do naszej koncepcji. Rysunki miały mieć szkicową kreskę i wyróżniać się prostym charakterem. Czarno-białe szkicowe grafiki świetnie współgrają z całością storny.

analiza-slow-kluczowych
strony.de analiza widoczności