Skip to content

Zobacz Case Studies

case studies stomatologia denmed

strona www

odświeżenie strony, treści, blog

marketing online

social, content, SEO, prowadzenie wizytówki Google

identyfikacja wizualna

ulotki

realizacja ukontentowani denmed

Nie bój się dentysty

Zarówno gabinet stomatologiczny jak i jego storna internetowa wymagały odświeżenia. Nasz klient postawił na biel i delikatny błękit w swoich wnętrzach. Dlatego idąc tym tropem, postanowiliśmy utrzymać spójność i także zaproponowaliśmy zmianę koloru na stronie. Dzięki temu witryna wygląda schludnie i czysto – co przecież jest bardzo ważnym i trafnym skojarzeniem jeśli chodzi o stomatologa.

Mieliśmy naprawdę dużo treści, a niewiele zdjęć. Zaproponowaliśmy proste i spójne ikony do opisów usług oraz po jednym zdjęciu na każdej podstronie z usługą. 

Cała strona została dokładnie zoptymalizowana pod kątem widoczności  w wyszukiwarce.

Stomatolog, którego się lubi… na Fejsie

Prowadzenie social media dla stomatologii wcale nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać. Zwłaszcza jeśli robi się to nieprzerwanie od paru lat. Staramy się by treści umieszczane na Facebooku były nie tylko czysto informacyjne, ale także interesujące i angażujące odbiorców. Dlatego przeplatamy posty ofertowe z ciekawostkami i luźniejszymi postami. I choć czasem stajemy przed wyzwaniem co by tu opublikować, po kreatywnej burzy mózgów mamy zapas postów na parę miesięcy.

Graficznie postawiliśmy także na błękit wpadający w szpitalną zieleń. Wszystko ładnie spina się z nowym wyglądem strony oraz samego gabinetu.

prowadzenie facebooka dla stomatologa
projekty ulotek

Zaprojektowaliśmy też ulotki dla gabinetu stomatologicznego

Ten projekt to również bardzo ciekawy przykład, udowadniający fakt, że cierpliwość i konsekwencja są w naszej branży BARDZO w cenie.

Z tym klientem współpracujemy od 2013 roku. Zaczęliśmy od wnikliwej analizy fraz kluczowych, dopiero potem przeszliśmy do optymalizacji strony oraz treści na niej zawartej. Systematycznie publikujemy na tej stronie nowe informacje, które są interesujące dla potencjalnego klienta. Tym samym budujemy z miesiąca na miesiąc coraz szerszy zasięg w wyszukiwarce Google.

pozycjonowanie dentysta