Skip to content

Zobacz Case Studies

Gotowy sklep możesz zobaczyć pod adresem klinkerparadies.de

sklep internetowy

niemieckojęzyczny sklep internetowy, opisy produktów, blog

marketing online

social, content, SEO, prowadzenie wizytówki Google

obsługa sklepu www

obsługa zamówień i kontakt z klientami niemieckojęzycznymi

Klinker Paradies

E-commerce w Niemczech

Z tym projektem jesteśmy już od 2013 roku. W tym przypadku stworzyliśmy wszystko od podstaw. Zaczęliśmy oczywiście od analizy niemieckojęzycznych fraz kluczowych. Po czym konsekwentnie zastosowaliśmy wiedzę z nimi związaną, by móc w pełni wykorzystać ich potencjał.

Na przestrzeni tych 7 lat udało nam się “wbić” stronę na najwyższe pozycje na najważniejsze dla tego biznesu frazy kluczowe.

Ten sklep to nie tylko optymalizacja produktów, ale także rozbudowany content niemieckojęzyczny w postaci bloga oraz pełna obsługa i wsparcie sprzedaży w sklepie.

Nasza strona internetowa widnieje nad markami, które mają potężne budżety reklamowe takimi jak choćby Röben. W projekcie tym współtworzyliśmy również politykę obsługi klienta, procesy logistyczne oraz kampanie reklamowe. Projekt ten prowadzimy rozliczając się w modelu Success fee, dlatego mocno skupiamy się nad osiągnięciem zamierzonych celów.

Jeżeli Ty też masz jakiś ciekawy projekt związany z niemieckim rynkiem, to my mamy zasoby, pomysły oraz wiedzę jak go zrealizować. Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.

Case Studies Klinkerparadies