Skip to content

Zobacz Case Studies

logo-1000x500px-jasne-tlo

Gotowy sklep możesz zobaczyć pod adresem klinkerparadies.de

sklep internetowy

niemieckojęzyczny sklep internetowy, opisy produktów, blog

marketing online

social, content, SEO, prowadzenie wizytówki Google

obsługa sklepu www

obsługa zamówień i kontakt z klientami niemieckojęzycznymi

Klinker Paradies

E-commerce w Niemczech

Z tym projektem jesteśmy już od 2013 roku. W tym przypadku stworzyliśmy wszystko od podstaw. Zaczęliśmy oczywiście od analizy niemieckojęzycznych fraz kluczowych. Po czym konsekwentnie zastosowaliśmy wiedzę z nimi związaną, by móc w pełni wykorzystać ich potencjał.

Na przestrzeni tych 7 lat udało nam się “wbić” stronę na najwyższe pozycje na najważniejsze dla tego biznesu frazy kluczowe.

Ten sklep to nie tylko optymalizacja produktów, ale także rozbudowany content niemieckojęzyczny w postaci bloga oraz pełna obsługa i wsparcie sprzedaży w sklepie.

Nasza strona internetowa widnieje nad markami, które mają potężne budżety reklamowe takimi jak choćby Röben. W projekcie tym współtworzyliśmy również politykę obsługi klienta, procesy logistyczne oraz kampanie reklamowe. Projekt ten prowadzimy rozliczając się w modelu Success fee, dlatego mocno skupiamy się nad osiągnięciem zamierzonych celów.

Jeżeli Ty też masz jakiś ciekawy projekt związany z niemieckim rynkiem, to my mamy zasoby, pomysły oraz wiedzę jak go zrealizować. Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.

Case Studies Klinkerparadies